#STANDWITHUKRAINE

Енергоатом орієнтуватиметься на найкращі кейси корпоратизації, – Петро Котін

Сьогодні, 7 лютого, під час ділової зустрічі в.о. голови правління Енергоатома Петро Котін та очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов обговорили актуальні питання впровадження реформи корпоративного управління в енергетичному секторі. Зокрема, Олексій Чернишов розповів про досвід і проблеми, з якими стикалася компанія на шляху корпоратизації.

За словами Петра Котіна, ця зустріч є важливим кроком у співпраці між великими гравцями енергетичного сектору України для спільної роботи над удосконаленням управлінських процесів та впровадженням сучасних стандартів корпоративного управління.

«Успішна реформа управління Енергоатома – запорука стабільної та ефективної роботи енергетичної системи України. Саме тому я зацікавлений в її якісному перетворенні, а досвід завершених кейсів з корпоратизації має важливе значення на цьому шляху», – сказав Петро Котін.

Атомна енергетика в Україні залишається найбільшою за часткою виробництва електроенергії.

У межах зустрічі йшлося також про досягнення максимальної прозорості у роботі компанії в умовах війни, що також є важливим елементом корпоративної реформи.

Петро Котін подякував Олексію Чернишову за відверту розмову і слушні поради.