#STANDWITHUKRAINE

Енергоатом і Фонд цивільних досліджень та розвитку США співпрацюватимуть у напрямі інформаційної та кіберстійкості

29 березня 2024 року керівник Енергоатома Петро Котін і регіональний директор Фонду цивільних досліджень та розвитку Сполучених Штатів Америки (CRDF Global) Михайло Верич підписали угоду про взаєморозуміння та співпрацю.

Очільник НАЕК зазначив, що для всієї країни важливим є питання протистояння інформаційним атакам ворога та дедалі більшій кількості кіберзагроз.

«Маю надію, що угода, яка сьогодні підписується, стане підґрунтям для розширення та вдосконалення політики Компанії у сфері кібербезпеки, інформаційної стійкості та фізичного захисту стратегічних об’єктів», – наголосив Петро Котін.

У свою чергу регіональний директор CRDF Global Михайло Верич підкреслив, що фахівці Фонду чудово розуміють проблематику дезінформаційних та кібератак, націлених на критичну інфраструктуру України, та готові залучати всі можливі потужності для протидії їм.

Партнерство Енергоатома із Фондом започаткує та розвине ефективну комунікацію між структурами у протистоянні зростаючим загрозам у сфері кіберзахисту, інформаційній та інших сферах національної безпеки.