#STANDWITHUKRAINE

Роботи з підготовки до добудови енергоблоку №3 Хмельницької АЕС майже завершено

Про це зазначив в.о. голови правління Енергоатома Петро Котін під час наради з керівництвом та оперативним персоналом філії «ВП ХАЕС».

Перед цим він разом з гендиректором станції та відповідальними фахівцями здійснили обхід майданчиків, щоб оцінити прогрес виконаних робіт.

Керівник НАЕК наголосив, що відновлювальні роботи йдуть за графіком і проводяться якісно: «Наші фахівці активно працюють на майданчиках майбутніх енергоблоків №3 та №4. Більшість приміщень третього блоку вже повністю відновлено, і фактично готове до монтажу обладнання. На четвертому блоці теж розпочато необхідні роботи».

Разом з тим, він зауважив на необхідності надалі дотримуватись встановлених графіків, аби всі завдання були виконані у зазначені терміни.

«Ми мали завдання бути готовими до монтажу обладнання на третьому блоці в теплу пору року. Можу констатувати, що ми вкладаємось у цей графік», - сказав Петро Котін.

Очільник НАЕК зазначив, що будівництво нових блоків відповідає Енергетичній стратегії України. Перед Енергоатомом стоїть завдання наростити потужності до 17,4 ГВт у 2032 році, а в 2050 році - до 23,7 ГВт. Тому жодних затягувань у підготовці до запуску нових реакторів бути не може.

На завершення Петро Котін вручив нагороди працівникам станції. Атомників відзначено за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, професіоналізм, а також активну підтримку Збройних Сил України, участь у волонтерському русі та небайдужу громадянську позицію.