#STANDWITHUKRAINE

ЗСУ про допомогу атомників: одна бойова «пташка» знищує мільйонну техніку окупантів

Працівники Рівненської АЕС продовжують волонтерську діяльність задля підтримки української армії. Чергова допомога закуплена за кошти, які атомники відраховують від своїх заробітних плат – не менше трьох відсотків щомісяця. Це: десять квадрокоптерів, шість рацій та одна автомобільна рація.

Щомісяця до волонтерської групи РАЕС надходить більш ніж пів сотні звернень від бійців українських військових підрозділів з проханнями закупити техніку та обладнання, які вкрай потрібні на фронті. Атомники намагаються забезпечити захисників професійними спецприладами максимально швидко. Тож постійно передають військову техніку та обладнання у найгарячіші точки. Першочергово волонтерську допомогу надсилають у ті військові підрозділи, де служать працівники атомної станції та жителі міста-супутника.

«Чергова партія допомоги – це універсальні рації і квадрокоптери, одні з найкращих. Такі речі тішать наших хлопців, адже вони знають, що їх прикриють з неба. Така техніка працює як для розвідки, так і коригування артилерійського вогню, тому вона зберігає життя нашим військовослужбовцям і нищить окупантів», – наголошує один волонтерів, працівник РАЕС Іван Кравчук.

За словами генерального директора РАЕС Павла Ковтонюка, попит на таку техніку є постійно, адже її ефективність на полі бою неможливо переоцінити: «Я отримав відгук від однієї із військових частин, яка за допомогою нашого квадрокоптера виконала розвідку, навела артилерію і знищила дуже дорогу систему окупантів, вартістю один мільйон доларів. Дякуємо ЗСУ! Разом до Перемоги!».

Згуртованість, підтримка та спільна праця – головні складові у наближенні Перемоги. Працювати в тилу та займатися волонтерською діяльністю атомники РАЕС продовжуватимуть і надалі. Для них – це надважлива справа, успішний результат якої необхідний для нашої країни та її майбутніх поколінь.

«Війна продовжується, йде втрата обладнання та інших засобів необхідних для військовослужбовців. Ми отримуємо звернення від різних військових частин і сьогодні волонтерська група РАЕС опрацьовує їх. Чим більшим буде наш збір, тим більше звернень ми зможемо закрити», – підкреслює голова профкому РАЕС Іван Мельник.