#STANDWITHUKRAINE

Атомники передали військовим обладнання для виконання спецзавдань

Чергова допомога оперативно сформована за запитами одного з поліцейських батальйонів спеціального призначення.

Це: дороговартісний квадрокопер із тепловізійною камерою та дві тактичні аптечки, укомплектовані медичними препаратами для надання ефективної першої домедичної допомоги. Засоби закуплені з фонду Первинної профспілкової організації Рівненської АЕС.

«Всі розуміють, що таке робота наосліп та наскільки важлива зараз розвідка, – коментує військовослужбовець Олександр. – Така бойова «пташка» підвищує ефективність роботи артилерії. Річ – корисна й допомагає виявити необхідну інформацію не тільки вдень, але й уночі».

Також за кошти з відрахувань від посадових окладів у межах безстрокової благодійної акції «Я допомагаю ЗСУ» колектив Рівненської АЕС вчергове придбав для військових автомобіль підвищеної прохідності.

«Наші військові не втомлюються нас захищати, відповідно ми не будемо втомлюватися їм в цьому допомагати, – наголошує заступник генерального директора РАЕС з персоналу Богдан Шмигельський. – Сподіваємося наша допомога сприятиме зменшенню кількості ворога. Тому бажаємо хлопцям перемоги і якнайшвидшого повернення додому».