#STANDWITHUKRAINE

Авто від атомників РАЕС передано бійцям на передову

Ще дві автівки передано бійцям на передову. Вони придбані за кошти працівників РАЕС, які відраховують донати із кожної зарплатні. Волонтерська група електростанції організовує пошук, покупку, ремонт, дообладнання та доставку на передову техніки за запитами військових.

Бійці десантно-штурмової бригади, для якої придбали автівки, зазначають: колісна техніка на передовій використовується в режимі 24/7, тому майже щодня доводиться її ремонтувати, адже все відбувається в польових умовах. Воїни дякують за допомогу і моральну підтримку колективу РАЕС й запевняють, що роблять усе можливе для знищення ворога.

Комбат десантно-штурмової бригади передав працівникам електростанції «Подяку» за плідну співпрацю та вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави. «Завдяки допомозі, а також матеріальній підтримці таких ініціативних і відданих Україні громадян, як ви, ЗСУ значно легше наближати Перемогу України», – зазначає капітан, командир реактивної батареї.

Також представники ОДШБр передали прапор, підписаний їхніми побратимами. Прапор з фронту поповнить галерею на прохідній, а Подяка буде розміщена на інформаційних стендах електростанції, її оригінал зберігатиметься у воєнній експозиції інформаційного центру РАЕС «Полісся».

За словами заступниці голови профспілкової організації РАЕС Тетяни Васильєвої, на черговому засіданні волонтерської групи електростанції опрацьовано отримані звернення, яких нині суттєво побільшало. Є потреба в оптиці, автомобільних раціях, коптерах, зокрема тепловізійних. Потребують на передовій і дронів-камікадзе, які добре зарекомендували себе у боротьбі з ворогом: «На жаль, не можемо допомогти усім, адже першочергово відгукуємось на запити від частин, що перебувають у зоні бойових дій. Вже знаємо, що у квітні працівниками перераховано близько трьох млн грн, тому продовжуємо активно працювати й надалі, допомагаючи нашим військовим».