#STANDWITHUKRAINE

На ПАЕС підбили підсумки акції «Допомога захисникам України»

На Південноукраїнській АЕС підбили підсумки благодійної акції «Допомога захисникам України» за 2023 рік. У розширеному звітному засіданні крім постійних координаторів, членів комісії з організації та супроводу акції, також взяли участь представники всіх підрозділів підприємства та голови цехових комітетів.

Голова координаційної групи, начальник відділу соціального розвитку ВП ПАЕС Валерій Кичак відзвітував про роботу комісії за поточний рік. Він наголосив, що завдяки чотирьом спільним рішенням про перераховування одноденного заробітку атомникам вдалося спрямувати на допомогу ЗСУ понад 52 млн грн. З цієї суми 38,5 млн грн. надійшли на рахунок первинної ветеранської організації ВП ПАЕС – основний фонд. Решта коштів були скеровані на інші благодійні організації, їх реквізити працівники підприємства вказували в своїх заявах.

«З перших днів повномасштабної війни наш колектив активно включився у волонтерський рух. Одним з пріоритетних напрямків для нас залишається допомога мобілізованим працівникам. Ми пишаємось їхньою мужністю, постійно підтримуємо з ними зв’язок та намагаємось забезпечувати всім необхідним», - наголосив Валерій Кичак.

Купували найнеобхідніше. Здебільшого, це «очі в небі» - сучасні безпілотники Mavic 3 та квадрокоптери з тепловізійним обладнанням. Крім цього, передавали й різні оптичні прилади, старлінки, генератори та прожектори для відслідковування дронів. Не менш важливим напрямком благодійної роботи є і закупівля амуніції. Берці, рюкзаки, спальні мішки, тисячі комплектів літнього та зимового військового одягу, усе це якнайшвидше відправляли на фронт.

Гордістю колективу є робота з відновлення безпілотників. Наразі атомникам вдалося полагодити 87 пташок і завдяки цьому зекономити 13 млн грн. Генеральний директор ВП ПАЕС Ігор Полович додав, що завдяки цій благодійні роботі всі військові, які отримують допомогу безмежно вдячні працівникам за небайдужість та активну громадську позицію.

«Важливо зараз розуміти, що війна триває і наші захисники потребують постійної підтримки. Ми зі свого боку повинні робити все можливе, аби наблизити день нашої спільної Перемоги», - сказав Ігор Полович.

Нині на благодійному рахунку є залишок у 8 млн грн. До кінця року профспілка компанії обіцяє перерахувати ще 1 мільйон на потреби ЗСУ. Адже інтенсивність бойових дій і кількість військових потреб не зменшується. Підсумовуючи засідання присутні одноголосно підтримали рішення продовжувати акцію і посилено працювати на своєму фронті, аби формувати надійний тил для наших захисників.