#STANDWITHUKRAINE

Повідомити про корупцію

Організація роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» здійснюється в АТ «НАЕК «Енергоатом» у відповідності до вимог Закону України «Про запобігання корупції» та Антикорупційної програми Компанії.

Подання повідомлень (у тому числі анонімних) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» здійснюється через відкритий для цілодобового доступу Єдиний портал повідомлень викривачів*, а також внутрішні канали Компанії:

спеціальну телефонну лінію: (044) 277-79-47 (з 8.30 до 16.30 год у пн - чт., з 8.30 до 15.15 год. у пт);

канал електронного зв’язку: електронна поштова скринька «Скринька довіри» [email protected] (прийом повідомлень здійснюється цілодобово);

особистий прийом Уповноваженого з антикорупційної діяльності – начальника відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання корупції, графік прийому: вт, чт з 9.00 до 16.00 год. (попередній запис за телефоном: (044) 277-79-47).

Повідомлення повинно містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення працівником (працівниками) Компанії корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

Попередній розгляд повідомлення здійснюється протягом десяти робочих днів з дня його внесення до Єдиного порталу повідомлень викривачів*.

Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону України «Про запобігання корупції», його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.

Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не належить до компетенції АТ «НАЕК «Енергоатом», подальший розгляд такого повідомлення припиняється, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення, з одночасним роз’ясненням щодо компетенції органу або юридичної особи, уповноважених на здійснення розгляду чи розслідування фактів, викладених у повідомленні.

Особі, яка здійснила повідомлення, надається детальна інформація про результати попереднього розгляду, а також дисциплінарного провадження (якщо воно проводилося) у триденний строк з дня завершення відповідного розгляду чи провадження.Назад